Топ-100 Katinka для малюків та мам

Співпраця

Всі вироблені нами товари підтримують екологічне, природне батьківство яке у всьому світі відомо як attachment parenting. З нами і Ви можете зробити для оточуючих батьків більш легкими і приємними турботу про малюка, часте носіння і годування крихти грудьми.

Чому варто співпрацювати з нами?

Надійність та досвід

З початку нашої діяльності в 2001 році ми завжди виконуємо зобов'язання перед нашими партнерами, придбавши репутацію серйозного, надійного і відповідального постачальника.

Якість

Ми ретельно контролюємо якість як закуповуваних матеріалів, так і готової продукції. Всі наші товари мають санітарно-гігієнічний висновок та інші необхідні патенти та сертифікати.

Гнучкість

Маючи великий досвід роботи з приватними розповсюджувачами, інтернет-магазинами, невеликими магазинами дитячих товарів і великими мережами супермаркетів, ми готові запропонувати умови роботи, найбільш відповідні Вашим бажанням і можливостям.

 

Розкажіть нам про свій магазин чи інший спосіб роботи з молодими батьками, товари які Вас цікавлять і ваше бачення спільної роботи і ми оперативно надамо всю необхідну інформацію і обговоримо умови початку взаємовигідного співробітництва.

Завантажте, заповніть та надішліть нам анкету з Вашими даними. Ми оперативно розглянемо її, надішлемо Вам наші пропозиції і Ви будете приємно здивовані умовами співпраці з нами! :)

Завантажити анкету