Топ-100 Katinka для малюків та мам

Про нас

Торгова марка Katinka® - офіційно зареєстрований знак для товарів, що підтримують екологічне батьківство.

Торгова марка Katinka® була створена батьками-ентузіастами, які бажають для дитини найбільш натурального і корисного в найраніший період його життя.

У 2001 році був створений перший слінг для власного малюка. Удосконалюючи конструкцію слінгу, розвиваючи і просуваючи ідею гармонійного виховання дитини, ми пропонуємо зараз асортимент товарів, які допоможуть налагодити грудне вигодовування, задовольнять природні потреби малюка і дозволять мамі краще знати і розуміти свою дитину.Наша команда відповідально ставиться до всіх етапів виготовлення продукції, починаючи від ідеї і закінчуючи упаковкою для кінцевого споживача. Виробництво відповідає необхідним санітарно-гігієнічним нормам, адже ми робимо продукцію для самих маленьких.

Будь-яка нова ідея спочатку проходить тестування на наших дітях і малюках найближчих знайомих і тільки потім, врахувавши зауваження і побажання, відправляється в масове виробництво

Участь і контроль на всіх етапах дає нам впевненість, що ми пропонуємо тільки найкраще.


>

Як було сказано вище, продукція Katinka® виробляється з натуральних тканин і схвалена МОЗ України.

Але набагато важливішим є те, що товари Katinka® - це не тільки безпека фізичному здоров'ю малюка, а й безсумнівна користь його емоційному, інтелектуальному і психічному розвитку.

Адже плекана мамою, вигодована мамином молоком дитина, що впевнена в увазі до важливих для неї потреб виросте здоровою і щасливою людиною.