Топ-100 Katinka для малюків та мам

Наші товари

Торгова марка Katinka® виробляє і пропонує асортимент товарів що підтримують Natural parenting (природне батьківство). Наші товари допоможуть бути ближче з малюком, налагодити грудне вигодовування, задовольнять природні потреби малюка і дозволять мамі краще знати і розуміти свою дитину.

Багаторазові підгузники

Багаторазовий підгузник

Багаторазові підгузники допомагають піклуватися про здоров'я і правильний розвиток дитини, їх використання економічно і екологічно. Сучасні багаторазові підгузники мають естетичний вигляд, ними зручно і нескладно користуватися.

Дізнатися ціну на багаторазові підгузники >>Слінги

Слинг Katinka

Слінги Katinka виробляються з 2001 року. З усього різноманіття існуючих у світі типів слінгів ми виробляємо найбільш універсальні, зручні і популярні:

  • універсальні. Використовуються з народження і до 2-3 років, дозволяють носити в безлічі різних положень в кожному віці. Регулюються під фігуру і обсяг одягу батьків. Підходять як мамам, так і татам.
  • зручні в освоєнні і подальшому використанні. Вага малюка рівномірно розподіляється завдяки широкій тканини на плечі і спині
  • популярність слінгів з кільцями і слінгів-шарфів доведена як світовою практикою, так і батьками нашої країни.

Подивитися асортимент слінгів Katinka >>Слінгоодяг та аксесуари

У нинішній час, коли все більша інформованість батьків про гармонійний розвиток дитини призводить до популяризації носіння малюків в слінгах і рюкзачках, виникає необхідність в спеціальному одязі і аксесуарах для слінгомам і слінгомалюків. Торгова марка Katinka® розробляє і виробляє оригінальні, красиві і зручні аксесуари і спеціальний одяг для малюків і мам, які прагнуть бути ближче один до одного.

СлингобусиПодушки для вагітних і для годування

Подушки Katinka® створені забезпечити комфорт майбутній або молодій мамі в важливий період її життя. Подушки спеціально розроблених форм і розміру використовуються починаючи з ранніх термінів вагітності, потім для правильного прикладання малюка до грудей і далі для ігор і відпочинку малюка.


Подушка для вагітних і для годування KatinkaПодушка для вагітних і для годування Katinka >>

Одяг для годуючих мам (одяг для годування груддю)

Одяг для годування груддю Katinka

Зовні невідрізнимий від звичайного одягу, одяг для годуючих мам Katinka сконструйований таким чином, щоб можливо було запропонувати малюкові груди в будь-який час і в будь-якому місці, при цьому:

  • процесс годування залишається непомітним для оточуючих
  • оголюється тільки необхідне, а спина, живіт і верх грудей залишаються прикритими одягом
  • крій передбачає зручність відстібання і застібання чашечки бюстгальтера для годування
  • якість матеріалів і пошиття дозволить носити цей одяг і після закінчення періоду грудного вигодовування.


Моделі одягу для годуючих мам Katinka >>Запрошуємо до співпраці оптовиків

E-mail: info@katinka.ua

+38 067 766 88 37 Катерина