Працюємо: пн-пт з 10 до 18
сб з 11 до 15, нд вихідний

 (067)528-46-52

Оплата і доставка

Оплата замовлення здійснюється лише карткою Пакунок Малюка.

Миттєва оплата онлайн соціальною карткою Пакунок малюка. Сервіс прийому платежів забезпечує LiqPay. Високий рівень безпеки забезпечується технологією OTP (One-time Password - одноразовий пароль). Транзакції підтверджуються динамічним одноразовим паролем, який надсилається в SMS.


Варіанти доставки

Доставка компанією Нова Пошта до відділення.

Доставка замовлень транспортною компанією Нова Пошта по Україні здійснюється після передоплати.
Відправка замовлення відбувається протягом одного робочого дня. Після відправки ми повідомляємо вам номер товарно-транспортної накладної і дату прибуття замовлення (доставка Новою Поштою займає 1-2 дні). На протязі 5 діб після прибуття вантажу вам необхідно підійти у відділення Нової Пошти вашого міста з паспортом і номером декларації та отримати ваше замовлення.
Увага! Оплата доставки здійснюється покупцем при отриманні замовлення. Вартість пересилання залежить від об'ємної ваги посилки. Вантаж може безкоштовно зберігатися на складі Нової Пошти 5 робочих днів, включаючи день, коли він повинен бути забраний Одержувачем.
Населені пункти, у які здійснюється доставка Новою Поштою, а також адреси, телефони і час роботи поштоматов, стандартних і багажних відділень можна дізнатися на офіційному сайті компанії Нова Пошта: http://novaposhta.ua/frontend/brunchoffices.

Доставка компанієюй Justin до відділення.

Доставка замовлень компанією Justin по Україні після передоплати.
Відділення Justin розташовані в багатьох супермаркетах, торгових і торгово-розважальних центрах. Відправка замовлення відбувається протягом одного робочого дня. Після відправки ми повідомляємо вам номер декларації і дату прибуття замовлення (терміни доставки 1-2 дні).
Оплата доставки здійснюється покупцем при отриманні замовлення.

Доставка по Україні "До двері"

Доставка замовлень здійснюється за адресою покупця кур'єром транспортної компаніі Нова Пошта.
Відправка замовлення відбувається протягом одного робочого дня. Доставка транспортною компанією по Україні займає 1-2 дні. Кур'єр доставляє Вам замовлення за вказаною при оформленні адресою в робочі дні з 9 до 18
після попереднього узгодження по телефону (номер телефону, вказаний при реєстрації, повинен бути робочим, інакше доставка здійснена не буде!).
Увага! Оплата доставки здійснюється покупцем при отриманні замовлення. Вартість пересилання залежить від об'ємного ваги посилки, а також від дальності перевезення. Відправлення здійснюється з м.Київ. Вартість доставки та перелік міст, в які здійснюється доставка можна дізнатися на
сайті компанії Нова Пошта.

Доставка Укрпоштою до відділення.

  • Пересилання поштою після передоплати. Вартість пересилання оплачується при отриманні посилки згідно з тарифами Укрпошти. Відправка замовлення відбувається протягом одного робочого дня з моменту отримання оплати. Україною час пересилки замовлення займає3-5 днів, після чого вам приносять повідомлення про необхідність підійти на ваше поштове відділення і забрати замовлення. Якщо протягом тижня повідомлення немає, дізнатися місцезнаходження посилки або бандеролі можна на сайті Укрпошти в розділіТрекінг за допомогою штрихкодового ідентифікатора поштового відправлення. З тарифами УДППЗ "Укрпошта" можно ознайомитися в розділі Тарифи Укрпошта Стандарт

Доставка у інші країни

Ми можемо доставити наші товари у будь-яку країну світу.

Відправка замовлення відбувається протягом робочого дня після отримання передоплати. Час доставки займає близько 10-14 днів для країн ближнього і 2-3 тижнів для країн дальнього зарубіжжя.
Вартість пересилання в пострадянські країни та Європу від $8 до $30, в країни Азії та Америки від $18 до $45 і розраховується залежно від кількості одиниць, ваги замовлення і країни одержувача. Після відправки ми повідомляємо трекінг-код для відстеження руху посилки.

Всі питання, пов'язані з оплатою і доставкою, надсилайте на адресу: info@katinka.ua